Najlepsze buty trail Saucony

Buty trail Saucony są dostępne w szerokiej gamie nietypowych i atrakcyjnych kolorów, gama butów trail running oferuje przyczepność, stabilność, szybkość reakcji i wsparcie potrzebne do pokonywania kilometrów na różnych rodzajach terenu.

Modele trail odpowiednie do odkrywania nowych ścieżek to Peregrine, Guide, Excursion, Xodus i Mad River.

Nie ma produktów pasujących do wyboru.

Czym charakteryzują się buty trail Saucony ?

Często uprawiany na stromym terenie, trail running jest dyscypliną, która ma specyficzne oczekiwania, jeśli chodzi o obuwie. Dlatego Saucony poważnie podchodzi do projektowania swoich butów poprzez takie cechy jak:

  • Lekkość : niezależnie od tego, czy na długich czy krótkich dystansach, traileur musi nosić pary, które nie ważą tak, aby korzystać z maksymalnego komfortu i odczuwać mniejsze zmęczenie.
  • Solidność : jak już wspomnieliśmy, szlaki, na których działa trail nie są miękkie. Aby zagwarantować dobrą odporność na ścieranie i maksymalną żywotność, trenażery trail muszą być wykonane z wybranych, niezwykle wytrzymałych materiałów. Ta solidność jest również korzystna, ponieważ zapewnia dobrą amortyzację dla optymalnej ochrony stóp.
  • Stabilność : osiągana poprzez stałą amortyzację i solidną konstrukcję, stabilność w parze butów, w tym przypadku trail, zapobiega fałszywym ruchom, umożliwiając ich użytkownikom bieganie ze spokojem.
  • Przyczepność : bieganie po śliskim, kamienistym, błotnistym lub zaśnieżonym podłożu nie jest łatwe w zwykłych butach. Mając to na uwadze, eksperci z outdoor opracowali podeszwy z niebrudzącymi ćwiekami i wyjątkową przyczepnością, dzięki czemu idealnie dopasowują się do każdej nierówności podłoża. Ta jakość oznacza, że gwarantują one lepszą przyczepność, umożliwiając biegaczom pokonywanie wszystkich podbiegów i zbiegów z dużą łatwością.
  • Wsparcie : Bieganie po niestabilnych powierzchniach może być trudne dla stóp. Słabo wspierane buty mogą powodować uczucie dyskomfortu, a nawet być źródłem kontuzji. Buty do biegania muszą więc być idealnie dopasowane do kształtu stopy. Może to być spowodowane elastycznym wzmocnieniem od wewnątrz, ergonomiczną cholewką lub idealnie dopasowanym podbiciem.

Podczas gdy powyższe są głównymi cechami dobrej pary butów dla trail, każdy sport i rodzaj terenu ma swój własny zakres. Saucony wprowadza innowacje w każdym sezonie w oparciu o opinie klientów marki, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Poniżej opowiemy trochę o każdym z nich.

Buty trail Saucony Peregrine

Bez względu na warunki pogodowe, dystans czy nieregularność szlaków, buty Saucony Peregrine reagują. Przydatne buty trail par excellence, wykorzystują gumowe wypustki PWRTRAC i amortyzację PWRRUN, aby zapewnić agresywną, responsywną przyczepność, idealną dla szybkich biegaczy na stromym podłożu. Wyjątkowo niezawodne, te niezwykle wytrzymałe trail Saucony buty zapewniają doskonałą amortyzację dla optymalnej ochrony stóp. Ich wodoodporna tekstylna cholewka oznacza, że możesz biegać z pełnym spokojem w mniej lub bardziej ekstremalnych warunkach. Dostępne w modelach mężczyźni i kobiety, buty Saucony peregrine 11, Saucony Peregrine 11 gtx, Saucony Peregrine 11 st, Saucony Peregrine 10 gtx i Peregrine10 ST są dostępne w naszym sklepie internetowym w bezkonkurencyjnych cenach.

Buty z trail Saucony Guide

Wyposażone w gumowe podeszwyPWRTRAC i wygodną amortyzacjęPWRRUN, te buty z trail oferują zarówno dobrą stabilność, jak i przyczepność. i przyczepność, dzięki czemu możesz z łatwością pokonywać trudny teren kilometr po kilometrze. W przeciwieństwie do klasycznych butów running, buty z trail nie mogą być wybierane na podstawie typu kroku ze względu na nierówności podłoża. Jednak seria Saucony Guide jest wyjątkowa, ponieważ posiada system orientacji kroku, który pozwala stopom być w doskonałej harmonii z podłożem w każdych okolicznościach. Bardzo dobry system wsparcia zapewnia jednocześnie komfort, stabilność i bezpieczeństwo dla stóp. Liczne modele mężczyzn i kobiet są dostępne w bezkonkurencyjnych cenach, w tym buty Saucony Guide 13.

Buty trail Saucony Xodus.

Dostępne w kilku różnych rozmiarach i kolorach, buty z trail Saucony Xodus wyróżniają się spośród asortymentu autres dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości. Wyposażone w podeszwy zewnętrzne z PWRTRACgumowymi kołkami > i wyposażone w PWRUN+ amortyzację, mają doskonałąnom przyczepność umożliwiającą pokonywanie wszystkich przeszkód z dużą łatwością na nierównym terenie. Wygodne i doskonale wentylowane dzięki oddychającej cholewce z siateczki, która jest zarówno solidna, jak i elastyczna, te buty z trail są specjalnie zaprojektowane do długodystansowych wyścigów przyrodniczych zendurance. Kilka modeli jest teraz dostępnych w naszym sklepie internetowym w specjalnych cenach. Szczególnie polecamy buty Saucony xodus 10 dla mężczyzn i kobiet.