Szeroki wybór Trail w najlepszych cenach

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym biegaczem, ważne jest, abyś mógł cieszyć się bieganiem i trail pełnym spokojem. trail to wymagający sport, który wymaga wyposażenia w odzież męską i damską, trail buty i akcesoria gwarantujące bezpieczeństwo. Trek-Expert ma szeroką gamę marek trail w specjalnej ofercie przez cały rok!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Czym jest trail running ?

Znany również jako bieganie na łonie natury, trail running jest sportem biegowym uprawianym w środowisku naturalnym. Dyscyplina ta jest zazwyczaj uprawiana na szlakach i w zróżnicowanym terenie: na równinach, w lasach lub w górach. Bardzo kompletna aktywność sportowa, która angażuje zarówno nogi, jak i górną część ciała, trail wymaga intensywnego wysiłku fizycznego, ale także specjalnego sprzętu.

Bardzo szeroki wybór wysokiej jakości produktów dedykowanych trail running

Bardzo wymagający sport, trail running wymaga odpowiedniego sprzętu zapewniającego wysoką wydajność i bezpieczeństwo.Aby towarzyszyć Ci podczas najbardziej intensywnych wyścigów, oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów spełniających Twoje potrzeby i wymagania. trail Znajdziesz tu wybór obuwia, tekstylia, torby i szereg akcesoriów, takich jak < >obuwie >, < >tekstylia >, < >torby > i szereg akcesoriów, takich jak < >rękawiczki >.akcesoria, takie jak rękawiczki, tours szyja, opaska, aby jak najlepiej wyposażyć Cię i zwiększyć przyjemność podczas wypraw. Wszystkie najbardziej znane marki w świecie sportu outdoor i biegania są zebrane razem w obniżonych cenach: Columbia , , Camelbak , Buff , Asics , Nike , adidas , Saucony ... Niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem przypadkowym, czy doświadczonym sportowcem.w specjalistycznym sklepie internetowym Trek-Expert z pewnością znajdziesz sprzęt, który jest dla Ciebie najlepszy pod względem technicznym.

Trail i Running: jakie są różnice?

Jak sugeruje nazwa nom, nature running odbywa się poza drogami, w przeciwieństwie do running na asfalcie. Entuzjaści trail zazwyczaj biegają po terenie, który stale się zmienia i pokonują techniczne szlaki. Zawody trail odbywają się na różnych rodzajach terenu, który może składać się z: skał, kamieni, błota, trawy, śniegu.

Jak prawidłowo przygotować trail running , aby zyskać na wydajności?

trail to sport zarówno fizyczny, jak i psychiczny, który wymaga dobrego przygotowania. Nie tylko musisz być w dobrej kondycji fizycznej, ale także musisz mieć umysł ze stali, aby dostosować się do wszystkich warunków. Aby zmaksymalizować swoją efektywność podczas podróży, pamiętaj o uzupełnieniu treningu cardio sesjami treningu siłowego. Pomoże ci to przygotować się na zmiany tempa i wsparcia podczas jazdy w technicznym terenie o większej liczbie poziomów. Trudniejsze zawody, takie jak kilometrowy vertical wymagają "intensywnego" treningu na podobnych pochyłościach, tj. średnim nachyleniu 15 stopni.

Jaki rodzaj sprzętu należy wybrać dla trail running ?

Buty

Niezbędne wyposażenie, czyli buty na trail zostały zaprojektowane tak, aby oferować komfort, ochronę i wydajność biegaczom. Modele te mają podeszwę zewnętrzną wyposażoną w kołki, aby dostosować się do wszystkich powierzchni. Do biegania w terenie nizinnym lub leśnym wybierz parę oferującą optymalną przyczepność w celu uzyskania stabilności. Na górskie szlaki wybierz buty dedykowane bardziej technicznym szlakom, które są bardziej wytrzymałe.

Torby

Jeśli chodzi o torby od trail , twój wybór powinien zależeć od pokonywanego dystansu, ale także od sprzętu, który musisz ze sobą zabrać. W przypadku biegów krótkodystansowych torba o pojemności mniejszej niż 10 litrów będzie więcej niż wystarczająca. Jeśli jesteś fanem długich trail lubultra trail , wybierz większą torbę.

Tekstylia

Na trek expert oferujemy szeroki wybór tekstylnych man i woman zaprojektowane specjalnie do treningu. Wybierz swój sprzęt spośród najbardziej znanych marek, takich jak Gore, adidas lub Asics . Niezależnie od tego, czy trenujesz, czy bierzesz udział w zawodach, mamy wszystko, czego potrzebujesz:strongstrongkoszulka, szorty, spodnie, rajstopy, kurtka, bluza, kompresja....

Akcesoria

Aby sesje trail były wydajne i komfortowe, pamiętaj o uzupełnieniu swojego sprzętu o różne akcesoria. Będą one bardzo przydatne do dostosowania się do wszystkich sytuacji: Intensywny upał, deszcz, niskie temperatury... Dlatego mamy szereg przedmiotów, które zapewnią dodatkową ochronę przed żywiołami : opaska na głowę, choker, kominiarka, ocieplacz na szyję, gant, czapka, daszek, czapka...

Połączone zegarki i akcesoria elektroniczne

trail to sport, który można uprawiać przez kilka dni w mniej lub bardziej ekstremalnych warunkach. Aby uprawiać swoją pasję w najlepszych możliwych warunkach, z pewnością będziesz musiał zakupić sprzęt ochronny od trail, taki jak czołówka lub wodoodporna lampa. Znajdziesz tam również różne modele załączonego zegarka GPS do biegania, a także opaski do aktywności.