Szeroki wybór sprzętu biwakowego

Wybierasz się na ryby i szukasz sprzętu na biwak ? Na Trek-Expert mamy szeroki wybór namiotów, śpiworów, krzeseł i sprzętu biwakowego, takiego jak czołówki, kuchenki... do wyboru. Znajdź swoje ulubione marki, takie jak Carp Spirit, Fox lub Trakker z produktami wysokiej jakości w najlepszych cenach.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Szeroki wybór sprzętu biwakowego w niskich cenach

Wędkarstwo jest aktywnością outdoor , która wymaga czasu, a zatem wymaga dużej cierpliwości, zanim ryba ugryzie haczyk. Czasami zajmuje to camper kilka dni, a nawet tygodni nad brzegiem wody. Aby Twoja przygoda była jeszcze przyjemniejsza, Trek-expert oferuje szeroką gamę sprzętu biwakowego, który będzie Ci towarzyszył podczas długich sesji wędkarskich. Obejmuje on szałasy chroniące przed żywiołami, wygodne śpiwory na każdą porę roku oraz krzesła. Oferujemy również szeroką gamę sprzętu i akcesoriów do biwakowania, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałymi sesjami wędkarskimi w najlepszych warunkach: piecyki, stół, lampy, naczynia kuchenne... Dzięki naszej polityce niskich cen, możesz kupić jakościowy sprzęt wędkarski przez cały rok i bez rozbijania banku.

Czym jest biwakowanie?

Biwakowanie polega na założeniu tymczasowego i lekkiego obozu w środku natury. Pozwala nam spać jak najbliżej natury w dzikości, aby cieszyć się przyjemnym doświadczeniem. Jest najczęściej używany do zajęć rekreacyjnych outdoor, takich jak trekking lub wędkarstwo. Aby cieszyć się dobrym snem na świeżym powietrzu, ważne jest, aby być dobrze przygotowanym i mieć kilka niezbędnych elementów wyposażenia. Nasz sklep internetowy ułatwia to zadanie, oferując cały sprzęt biwakowy potrzebny podczas wypraw wędkarskich. Do schronienia mamy szeroki wybór namiotów. Do spania wybierz jeden z naszych śpiworów lub nasze nadmuchiwane materace. Do gotowania oferujemy kuchenki, zapiekanki, sztućce....

Jakiego sprzętu potrzebujesz na biwak?

Ważne jest, aby starannie wybrać sprzęt biwakowy, aby być przygotowanym na każdą ewentualność w terenie. W Trek-expert wszystkie nasze produkty pochodzą od wiodących marek, aby zapewnić jakość, funkcjonalność i trwałość. Aby pomóc Ci się przygotować, oto niezbędne przedmioty dla camper w odpowiednich warunkach.

Namiot

Namiot tente lub bivvy to schronienie, które chroni przed żywiołami. Jego waga i wymiary są określane w zależności od potrzeb. Oferujemy modele we wszystkich rozmiarach, od 1 do 3 miejsc. Łatwe w montażu, są wykonane z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, aby chronić cię przed deszczem podczas długich sesji wędkarskich. Wybierając jeden z nich, upewnij się, że planujesz, aby był nieco większy, aby przechowywać torby i sprzęt w namiocie.

Śpiwór

Po długim dniu spędzonym na wodzie w słońcu, potrzebujesz dobrego snu. Śpiwór jest najlepszym sprzymierzeńcem dla dobrego snu w nocy. Komfortową temperaturę należy wybrać zgodnie z wymaganiami pogodowymi. Wszechstronny, 3-sezonowy śpiwór jest idealny na wszystkie pory roku z wyjątkiem zimy lub ekstremalnych warunków. Może zatem towarzyszyć podczas letnich, wiosennych i jesiennych wypraw wędkarskich. Z drugiej strony, śpiwór letni jest idealny tylko na letnie przygody.

Materac

Możesz wybrać pomiędzy samonadmuchującym się materacem lub nadmuchiwanym. Wybierz piankową matę podłogową, która może być mniej wygodna, ale jest bardziej trwała i odporna na przebicie. W naszym asortymencie znajdziesz również kilka modeli fotela-łóżka łatwych w montażu i dostosowanych do Twoich potrzeb. Nasze poduszki zostały zaprojektowane tak, aby zoptymalizować jakość snu, dzięki czemu po przebudzeniu będziesz pełen energii. Dzięki naszym krzesłom, które dostosowują się do wszystkich rodzajów podłóg, możesz wygodnie wylegiwać się nad wodą.

Kuchenka

Aby przygotować posiłek, należy zabrać ze sobą kuchenkę, na której można podgrzać rondel lub czajnik. Możesz także wybrać kuchenkę gazową, essence lub alkoholową, w zależności od miejsca docelowego. Do spożywania posiłków na stronie rive dostępne są zestawy naczyń, w tym talerze, sztućce, szklanki i serwetki.

Latarki czołowe i noże wielofunkcyjne

W przypadku trekkingu lub wędkarstwa, lampy czołowe o mocy od 100 do 200 lumenów są więcej niż wystarczające do oświetlenia w nocy. Bardziej praktyczne niż latarki, pozostawiają wolne ręce do wykonywaniaautres zadań. Ponadczasowe, kompaktowe i skuteczne noże wielofunkcyjne są również niezbędnymi sprzymierzeńcami podczas biwaku.

Filtr do wody lub tablet

Podczas wędkowania nie zapomnij o purification tablet. Umożliwia on filtrowanie naturalnej wody ze strumienia przed jej wypiciem. Dzięki temu nie musisz przechowywać zbyt dużej ilości wody na początku wyprawy.

Przejrzyj naszą ofertę sprzętu biwakowego, aby wędkować w pełni bezpiecznie i w niskiej cenie.