Szeroki wybór wycieczek w najlepszych cenach

wędrówki i trekking to aktywności na świeżym powietrzu, które pozwalają uprawiać sport, a także odkrywać i kontemplować naturę. Niezależnie od tego, czy wędrówka jest krótka, czy długa, ważne jest, aby wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, aby zapewnić sobie komfort i wydajność.

Odkryj cały sprzęt turystyczny i trekkingowy w najlepszych cenach i najlepszych marek, takich jak adidas Terrex, Columbia lub The North Face.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Odzież turystyczna i obuwie na przyjemne wędrówki

sprzęt jest niezbędnym czynnikiem, który pozwala sportowcowi osiągać dobre wyniki w każdych warunkach w swojej dyscyplinie! Skorzystaj z najnowszego innovations na sprzęt turystyczny! Wykorzystaj w pełni swoją jazdę, polegając na doświadczeniu najlepszych marek takich jak The North Face , Columbia , Gore, Buff czy nawet Camelbak ! Wszystko w obniżonych cenach !

Jaki sprzęt jest najlepszy do uprawiania turystyki pieszej?

Jak dobrać odpowiednie obuwie do takiej aktywności?

Ponieważ hiking rymuje się z walking on foot, potrzebujesz butów, które są odpowiednie do tego celu! Jesteś nowy w tym sporcie i nie wiesz o nim zbyt wiele? Twój wybór powinien opierać się na twoim planie podróży, a przede wszystkim na rodzaju terenu, po którym będziesz chodzić! W przypadku łatwych szlaków wybierz buty, które są zarówno elastyczne, jak i lekkie. W przypadku bardziej technicznego terenu zaleca się wzięcie pod uwagę następujących kryteriów: stabilność, amortyzacja i trwałość. W przypadku trudnego terenu należy wybrać buty, które zapewnią maksymalną przyczepność, a także dobre wsparcie stopy. Możesz wybierać spośród kilku modeli, takich jak wodoodporne Premium-leather z The North Face lub Trailmaker z adidas Terrex.strong Wyposażone w przyczepną podeszwę zewnętrzną ultra, zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo! Zafunduj sobie te buty w bezkonkurencyjnej cenie!

W co się ubrać na dół?

Ponieważ wielogodzinne spacery na świeżym powietrzu wymagają dużej swobody ruchów, będziesz potrzebować lekkiej odzieży! Jeśli jest naprawdę gorąco, wybierz shorts ! Wykonane z odpornego materiału i oddychającego materiału, zapewnią ci całkowity komfort w każdym terenie! Model R5 z Gore lub model Standard z The North Face to strzał w dziesiątkę! Jeśli pogoda jest chłodniejsza, wybierz spodnie! Wybieraj modele wykonane z materiału nylon, ponieważ ich zaletą jest odporność na wodę i szybkie schnięcie. Co więcej, będziesz dobrze chroniony, gdy jesteś poza domem na twardych powierzchniach lub gdy napotkasz ostre krawędzie. Możesz wybrać między Terrex Hike z Adidas lub R3 Zip-off Windstopper z Gore. Te ostatnie są dostępne w bezkonkurencyjnych cenach!

A co z Twoim topem?

Planujesz wędrówkę lub trekking w środku lata? Zaleca się noszenie koszulki z krótkim rękawem na górę! Oprócz tego, że są lekkie, zawierają technologię zapobiegającą oddychaniu, dzięki czemu zawsze będziesz suchy. Ale jak wiadomo, ponieważ wędrówki odbywają się na otwartym powietrzu, warunki pogodowe mogą się nagle zmienić! Dlatego warto zawsze mieć przy sobie kurtkę, która ochroni Cię przed przeziębieniem podczas wiatru i deszczu! Wykonane z poliestru i wyposażone w wyściółkę, nasze kurtki turystyczne zapewnią ci optymalny komfort. Jeśli brakuje Ci pomysłów, wybierz jeden z następujących modeli: Rainforest Pocket Print z Napapijri, R3 Active z Gore lub Gosei Puffer Jacket z The North Face. Kup te kurtki w niskich cenach! .

Dodatkowe tekstylne akcesoria turystyczne

Wybieranie się na wędrówki w na świeżym powietrzu oznacza wystawianie się na działanie czynników zewnętrznych, które mogą łatwo zepsuć koncentrację! Zaczynając od promieni słonecznych! Jeśli nie chcesz cierpieć z powodu szkodliwego działania promieni UV, bezwzględnie potrzebujesz czapki.Wybieraj modele przepuszczalne, odporne i oddychające! Mech green z Buff lub Tex M z Gore mogą być dla Ciebie idealne! Oprócz czapki, nie zapomnij zabrać ze sobą bidonów, abyś mógł być odpowiednio nawodniony! Wybierz modele z izolacją termiczną, aby utrzymać napój w chłodzie. Pomyśl także o ergonomii, aby zapewnić łatwy chwyt! Podium big chill od Camelbak z pewnością powinien Cię zainspirować! Wreszcie, może się zdarzyć, że będziesz musiał trzymać się mocno podczas pokonywania przeszkody! Ryzykując kontuzję, musisz nosić odpowiednie rękawice! Preferuj te wykonane z oddychającego materiału i z skuteczną izolacją. .